OCT-Tuning
Kufatec

O.CT ve Kufatec Türkiye Distribütörü

Ender Elektronık

Firmamız kurucusu Ender Bekar önderliğinde 1980 yılında İstanbul‘un Kadıköy Moda semtinde hizmet vermeye başladı.Kuruluşumuzdan bu yana Araç Müzik Sistemlerinin montajı ve tamiri konularında hizmet veren firmamız, gelişen teknoloji ile birlikte Araç Multimedya Sistemleri ve Araç Diagnostik Cihazları konularında da müşterilerine çözümler sunmaya başlamıştır.. Güvenilir ve her biri kendi alanında uzman teknik ekibimizle sizlere 1980den beri sektörde önde gelen bir çok firmanın yetkili servisi olarak hizmet vermekteyiz. 

Servis ağımızda;

• Sony 
• Blaupunkt 
• Pioneer 
• Alpine 
• Clarion 
• Helix 
• DLS 

gibi markalar mevcuttur. İlerleyen yıllarla beraber Volkswagen, Audi, Skoda, Seat, Toyota, Nissan, Bmw gibi daha birçok araba firması da teknik servis ağımıza eklenmiştir. 

1999 yılı itibariyle TSE Hizmet yeterlilik belgesi de alan firmamız dürüst, güvenilir, kaliteli hizmet anlayışını perçinlemiştir. 

Teknolojik alandaki tüm yenilikleri uluslararası platformda çok yakından takip ederek,bu bilgi birikimimizi firmamızın ve temsil ettiğimiz markaların adına yakışan bir profosyonellikle sektöre ve en yüksek esneklikte müşterilerimize yansıtmak ve kaliteli iscilik politikamızı korumak bizim ana hedefimizdir.

Firmamız, 2010 yılı itibariyle de Almanya’nın önde gelen firmalarından KUFATEC Gmbh firmasının Türkiye Distribütörlüğünü alarak araçlar için orjnal sistem çözümleri konusunda Türkiye’deki varlığını perçinlemiştir.
Her biri konusunda uzman personeli ile müşterilerinin araçlarna, evlerine, tekne ve fabrikalarına özel çözümler üretip, bunları hayata geçirmektedir. 

Firmamız sağladığı müsteri memnuniyeti, özgün arac içi montaj cözüm leri ve kaliteli montaj standartlarıyla geleceğe emin adımlarla ilerlemektedir..

2008 mayıs ayı itibariyle geniş otopark imkanları olan Maltepe’de yeni yerinde, müşterileriyle buluşmuştur.

Ender Elektronik

Kışlalı Caddesi Aslıvar Sitesi B Blok Dükkan:2 Maltepe / İstanbul / Türkiye Posta Kodu : 34843

Tel: 0216 370 77 25

Email: siparis@enderelektronik.com.tr